KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16229330
nr 1622 9330
Louis Nitka
(f. 1940), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad Ea, yttermått inklusive ram: 37x32 - 47x38 cm
Louis Nitka, fransk-svensk konstnär, illustratör och skämttecknare född 1940.
Utrop:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:02:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Louis Nitka
Läs mer om Louis Nitka